30 Ocak 2016 Cumartesi

Bobbibrown.com - Bobbi Brown Corrector | Alışveriş


Herkese Merhaba ! 

            Uzun bir aranın ardından,yorucu bir dönemin sonunda tekrar buradayım. Okul,dersler,sınavlar derken baya boşladım blogumu. Yazıma gelicek olursak uzun zamandır aklımda olan bir ürüne kavuştum. Göz altımın daha kusursuz görünmesi,tamamen nötrlemesini istediğim bir ürün arayışındaydım. Methini duyduğum Bobbi Brown Corrector light peach'de seçimimi kıldım.

Ürüne gelecek olursak ;Bobbi Brown Corrector : Göz altı kapatıcısından önce,morluklara uygulanan yoğun,kremsi kıvamda olan bir silici,kapatıcı. Göz altındaki morluğu tamamen kapatmayı vadediyor. Corrector seçimini kendi renk tonumuzdan bir kaç ton koyu seçmemiz gerekir. Bende ki rengi Light  Peach. Buğday tenli olduğum için bu rengi seçtim. Correctorı uyguladıktan sonra ince ve hafif yapılı bir kapatıcı ile üzerinden geçmek gerekiyor. Kısacası minik ama etkili bir ürün. Umarım bende memnun kalırım.


Ürün Fiyatı : 85TL  

Bobbi Brown'un online özel minik hediyeler vermesi <3


 Bronzer/Medium
 Smokey Eyes Mascara /  Long-Wear Eye Pencil
       Türkiye'de maalesef mağaza alışverişlerinde tester/sample verme taraftarı değiller. Bence online alışverişler daha mantıklı. Enazından online alışverişlerde minik testerlara sahip olabiliyoruz. Böylelikle yeni ürünler denemiş ve keşfetmiş oluyoruz !


Okuduğunuz için Teşekkürler ! ^^


0 yorum:

Yorum Gönderme